Αθλητικές μεταδόσεις – Σάββατο (7/3)

Αθλητικές μεταδόσεις – Σάββατο (7/3)

Αθλητικές μεταδόσεις για το Σάββατο (7/3)

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΑ

10:20     Moto3 2020, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Grand Prix of Qatar COSMOTE SPORT 5 HD

11:15     Moto2 2020, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Grand Prix of Qatar COSMOTE SPORT 5 HD

12:10     MotoGP 2020, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Grand Prix of Qatar COSMOTE SPORT 5 HD

14:25     Moto3 2020, Μηχανοκίνητα COSMOTE SPORT 5 HD

15:20     Moto2 2020, Μηχανοκίνητα COSMOTE SPORT 5 HD

16:15     MotoGP 2020, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Grand Prix of Qatar COSMOTE SPORT 5 HD

16:55     MotoGP 2020, Μηχανοκίνητα COSMOTE SPORT 5 HD


ΤΕΝΙΣ

12:00     Ιταλία – Νότια Κορέα, Davis Cup by Rakuten COSMOTE SPORT 6 HD

14:00     Ιταλία – Νότια Κορέα, Davis Cup by Rakuten COSMOTE SPORT 6 HD

16:30     Ιταλία – Νότια Κορέα, Davis Cup by Rakuten COSMOTE SPORT 6 HD


ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

14:00     Ντάρμσταντ – Μπόχουμ, Bundesliga 2 COSMOTE SPORT 8 HD

14:00     Ειμπαρ – Μαγιόρκα, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

14:30     Λίβερπουλ – Μπόρνμουθ, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD

14:30     Μπρίστολ Σίτι – Φούλαμ, EFL Championship Novasports 2HD

15:00     Αιγάλεω – Θεσπρωτός, Football League ΕΡΤ3

16:30     Σάλκε – Χόφενχαϊμ, Bundesliga COSMOTE SPORT 9 HD

16:30     Βόλφσμπουργκ – Λειψία, Bundesliga COSMOTE SPORT 8 HD

16:30     Λεβερκούζεν – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga COSMOTE SPORT 7 HD

17:00     Ατλέτικο Μαδρίτης – Σεβίλη, La Liga COSMOTE SPORT 3 HD

17:00     Γουλβς – Μπράιτον, Premier League COSMOTE SPORT 2 HD

17:00     Σουόνσι – Γουέστ Μπρομ, EFL Championship Novasports 3HD

18:30     Στρασβούργο – Παρί Σεν Ζερμέν, Ligue 1 Novasports 2HD

19:30     Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ, Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD

19:30     Μπέρνλι – Τότεναμ, Premier League COSMOTE SPORT 1 HD

19:30     Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοσιεδάδ, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

20:00     Βιτόρια Σετούμπαλ – Μπενφίκα, Primera Liga COSMOTE SPORT 7 HD

21:00     Νις – Μονακό, Ligue 1   Novasports 2HD

22:00     Χετάφε – Θέλτα, La Liga COSMOTE SPORT 2 HD

22:30     Πόρτο – Ρίο Αβε, Primera Liga COSMOTE SPORT 7 HD

21:05     Σολτ Λέικ – Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς, MLS Novasports 4HD

00:10     Τορόντο – Νιου Γιορκ Σίτι, MLS  Novasports 1HD


ΜΠΑΣΚΕΤ

15:00     Νίζνι Νόβγκοροντ – Ούνικς Καζάν, VTB United League COSMOTE SPORT 4 HD

15:30     Λαύριο – Πανιώνιος, EKO Basket League ΕΡΤ Play3

15:30     Αρης – Ηφαιστος, EKO Basket League ΕΡΤ Play2

15:30     Προμηθέας – Ρέθυμνο, EKO Basket League ΕΡΤ Play1

15:30     Λάρισα – Κολοσσός Ρόδου, EKO Basket League ΕΡΤ Play4

17:30     ΑΕΚ – Ηρακλής, EKO Basket League COSMOTE SPORT 4 HD

17:30     ΠΑΟΚ – Περιστέρι, Basket League ΕΡΤ Sports HD

23:00     Λούισβιλ – Βιρτζίνια, NCAA COSMOTE SPORT 9 HD

00:00     Σάρλοτ Χόρνετς – Χιούστον Ρόκετς, NBA COSMOTE SPORT 4 HD

01:00     Βόρεια Καρολίνα – Ντιούκ Μπλου Ντέβιλς, NCAA COSMOTE SPORT 9 HD

03:30     Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Φιλαδέλφια 76ερς, NBA COSMOTE SPORT 4 HD


ΒΟΛΕΪ

20:00     Ολυμπιακός – Α. Ο. Θήρας, Α1 Γυναικών Volley League ΕΡΤ Sports HD

21:30     Ιμόκο Κονελιάνο – Μπρέσια, Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών COSMOTE SPORT 8 HD


Σχολιάστε εδώ