Οι μεταδόσεις της 4ης αγωνιστικής του Europa League στην τηλεόραση

Οι μεταδόσεις της 4ης αγωνιστικής του Europa League στην τηλεόραση

Την νίκη θέλουν οι δύο ελληνικές ομάδες στην 4η αγωνιστική του Europa League. Ο Ολυμπιακός θα υποδεχθεί την Ντουντελάνζ να για σφραγίσει την πρόκρισή του στην επόμενη φάση των ομίλων. Ενώ ο ΠΑΟΚ στην Ουγγαρία κόντρα στην Βίντι θα προσπαθήσει να ανατρέψει το αποτέλεσμα που είχε στο προηγούμενο παιχνίδι.

17:50 COSMOTE SPORT 9 HD

Αστάνα-Γιάμπλονετς

17:50 COSMOTE SPORT 3 HD

Φενέρμπαχτσε-Άντερλεχτ

19:55 COSMOTE SPORT 9 HD

Ακχίσαρσπορ-Σεβίλη

19:55 COSMOTE SPORT 8 HD

Γκενκ-Μπεσίκτας

19:55 COSMOTE SPORT 7 HD

Λάτσιο-Μαρσέιγ

19:55 COSMOTE SPORT 5 HD

Απόλλων Λεμεσού-Άιντραχτ Φρανκφούρτης

19:55 COSMOTE SPORT 4 HD

ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ-Τσέλσι

19:55 COSMOTE SPORT 2 HD

Βίντι-ΠΑΟΚ

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD

Σέλτικ-Λειψία

22:00 COSMOTE SPORT 8 HD

Λεβερκούζεν-Ζυρίχη

22:00 COSMOTE SPORT 7 HD

Λουντογκόρετς-ΑΕΚ Λάρνακας

22:00 COSMOTE SPORT 5 HD

Άρσεναλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας

22:00 COSMOTE SPORT 2 HD

Μπέτις-Μίλαν

22:00 COSMOTE SPORT 3 HD

Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ

Αναλυτικά οι Όμιλοι

1ος Όμιλος 

Λουντογκόρετς-ΑΕΚ Λάρνακας 22:00

Λεβερκούζεν-Ζυρίχη 22:00

Βαθμολογία: Ζυρίχη 9, Λεβερκούζεν 6, ΑΕΚ Λάρνακας 1, Λουντογκόρετς 1.

2ος Όμιλος

Σέλτικ-Λειψία 22:00

Ρόζενμποργκ-Σάλτσμπουργκ 22:00

Βαθμολογία: Σάλτσμπουργκ 9, Λειψία 6, Σέλτικ 3, Ρόζενμποργκ 0.

3ος Όμιλος 

Σλάβια Πράγας-Κοπεγχάγη 22:00

Μπορντό-Ζενίτ 22:00

Βαθμολογία: Ζενίτ 7, Σλάβια 6, Κοπεγχάγη 4, Μπορντό 0.

4ος Όμιλος 

Φενέρμπαχτσε-Άντερλεχτ 17:50

Ντιναμό Ζάγκρεμπ-Σπάρτακ Τρνάβα 22:00

Βαθμολογία: Ντιναμό Ζάγκρεμπ 9, Φενέρμπαχτσε 4, Σπάρτακ Τρνάβα 3, Άντερλεχτ 1.

5ος Όμιλος 

Άρσεναλ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 22:00

Βόρσκλα-Καραμπάγκ 22:00

Βαθμολογία: Άρσεναλ 9, Σπόρτινγκ 6, Βόρσκλα 3, Καραμπάγκ.

6ος Όμιλος 

Ολυμπιακός-Ντουντελάνζ 22:00

Μπέτις-Μίλαν 22:00

Βαθμολογία: Μπέτις 7, Μίλαν 6, Ολυμπιακός 4, Ντουντελάνζ 0.

7ος Όμιλος 

Ραπίντ Βιέννης-Βιγιαρεάλ 19:55

Σπαρτάκ Μόσχας-Ρέιντζερς 19:55

Βαθμολογία: Ρέιντζερς 5, Βιγιαρεάλ 5, Ραπίντ Βιέννης 3, Σπαρτάκ Μόσχας 2.

8ός Όμιλος 

Λάτσιο-Μαρσέιγ 19:55

Απόλλων Λεμεσού-Άιντραχτ Φρανκφούρτης 19:55

Βαθμολογία: Άιντραχτ 9, Λάτσιο 6, Απόλλων Λεμεσού 1, Μαρσέιγ 1.

9ος Όμιλος 

Γκενκ-Μπεσίκτας 19:55

Μάλμε-Σάρπσμποργκ 19:55

Βαθμολογία: Γκενκ 6, Μάλμε 4, Σάρπσμποργκ 4, Μπεσίκτας 3.

10ος Όμιλος 

Ακίσαρσπορ-Σεβίλλη 19:55

Κράσνονταρ-Σταντάρ Λιέγης 19:55

Βαθμολογία: Κράσνονταρ 6, Σταντάρ Λιέγης 6, Σεβίλλη 6, Ακίσαρσπορ 0.

11ος Όμιλος 

Αστάνα-Γιάμπλονετς 17:50

Ντιναμό Κιέβου-Ρεν 19:55

Βαθμολογία: Αστάνα 5, Ντιναμό Κιέβου 5, Ρεν 3, Γιάμπλονετς 2.

12ος Όμιλος 

Βίντι-ΠΑΟΚ 19:55

ΜΠΑΤΕ-Τσέλσι 19:55

Βαθμολογία: Τσέλσι 9, ΜΠΑΤΕ 3, ΠΑΟΚ 3, Βίντι 3.


Σχολιάστε εδώ
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!